Coşkun Pompa Bosch Dizel Service Hakkında

Servisimiz 240 metrekare kapalı alanda bulunan modern istasyonlarla hizmetinizdedir. Teknik ekibimiz zamanla gelişmiş ve tecrübe kazanmıştır. Ekipman ve donanım kalitesinde ise ileri gelen servisler arasında kendimize yer bulmuş durumdayız. Kolay ulaşım ve lokasyon avantajı sağlayan servisimiz tüm dizel araçlara geniş çaplı hizmet sunumları ile kendini kanıtlamıştır.

Sahip olduğumuz kaliteli test cihazları ve alanında en gelişmiş teknoloji ile en doğru ölçüm sonuçlarına ulaşıyoruz. Carbon Clean, Araç üzeri basınç ölçümü, araç üzeri Diagnos ve araç üzeri debi ölçümünde en kısa zamanda en doğru sonuçlara kolayca ulaşıyoruz. Test konusunda kısa zamanda ulaştığımız doğru bilgiler hızlı çözüm üretme konusunda servisimize çok önemli avantajlar sağlıyor. Enjeksiyon ve pompa ürünlerine işlem yaparken ilgili kodların kullanımı ve kodun araca tanımlanma işlemlerini eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Böylece tanılama ve adaptasyon işlemlerimiz en iyi sonucu veriyor.

Birim enjektörler (U1) ve birim pompaların (UP) yanı sıra, düz, yıldız ve elektronik kontrollü pompalar (EDC) servisimizin hizmet kategorileri içinde önemli yer tutmaktadır. bu konuda konvansiyonel sistemlere hakim bir servis altyapımız var ve bu yapı sayesinde geniş kapsamlı hizmet sunma imkanına sahip oluyoruz. Deneyimi sürekli aratan uzman ekiplerimiz, ekipman donanımı yönünden de oldukça zengin konumdadır.

Hizmet alanımız içinde bulunan CP1, CP2, CP3 ve CP4 pompa modelleri ve bunlara uygun enjektörler konusunda, bakım, onarım ve yedek parça değişim hizmetlerimiz dikkatle sunulmaktadır. Orijinal ve kaliteli test cihazlarına ilave olarak Bosch marka güvencesi ile tedarik ettiğimiz parça ve bileşenler, verdiğimiz hizmetin standardını en yüksek noktaya taşımaktadır.

Misyonumuz

Bosch Diesel Service bir marka, bir kavram ve önemli bir güven anlamına gelir. markamızın bize yüklediği görevleri bilip buna uygun hareket ederiz. Tedarik ettiğimiz malzeme ve parçaların kalitesinden emin olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini bir sloganın ötesine taşıyan servisimiz, bu konuyu en temel görevleri arasına dahil etmiştir.bütün dizel ürünlerine karşı hizmet sorumluluğumuz bulunmaktadır. marka ve sektör bilinci ile müşterilerimizin yanında olmaya devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

İleri görüşlü ve hedeflerine bağlı bir servis olduğumuzu geçen zaman dilimi ile göstermiş durumdayız. Başta otomotiv olmak üzere dizel sistemlerin gelişimi ve bu konuda yeni çözümler hedefimiz olmaya devam edecek dizel pompa ve dizel enjektör gelişimini takip etmeye ve bu konudaki yenilikleri yakalamaya devam edeceğiz. Hedeflerimize ulaşmadaki en önemli unsurlar içinde olan eleman kalitemizi geliştirmeye ve bu gelişimin avantajlarını kaliteli bir hizmet olarak sunmaya devam edeceğiz.

Hemen Ara Yol Tarifi
X